Biżuteria-tanie kupowanie

W poszukiwaniu taniej, ładnej, sztucznej biżuterii, trafiłam na dotąd nieznaną mi stronę Aliexpress. Szukając informacji na temat tegoż olbrzymiego sklepu internetowego, dowiedziałam się że można tam kupic właściwie wszystko: ubrania, kosmetyki, zabawki, oświetlenie, pościel, biżuterię, obuwie, zegarki, telefony, aparaty, sondy, nasiona, sadzonki, słodycze, i masę innych pozycji.

Założyłam konto-to bardzo prosta sprawa- tym bardziej, że mamy możliwośc włączenia sobie tłumacza w każdym niemal języku świata. Bałam się trochę – Chiny, daleko, a jak nie otrzymam przesyłki to „do Ciebie Panie” ? Okazuje się jednak że serwis świetnie chroni kupujących. Sprzedający dostaje forsę dopiero po potwierdzeniu przez kupującego że towar dostarczono. To mnie przekonało, plus oczywiście raczej dobre komentarze na temat zakupów w tymże sklepie. Kupiłam więc 20 sztuk sztucznej biżuterii u jednego sprzedającego.

Były to rzeczy tanie, raczej nie przekraczające półtora dolara za sztukę: kolczyki, wisiorki, bransoletki- jakieś 15 dolarów za wszystko. Kosztu przesyłki przeważnie nie ma więc te 15 dolarów było całkowitym kosztem mych zakupów. Przesyłka dotarła w ciągu 3 tygodni-to standardowy czas oczekiwania-bardzo dobrze zabezpieczona, biżuteria zgodna ze zdjęciami i opisem. Jakośc warta tej ceny -więc nie ma co wymagac cudów, ale rzeczy ładne i na czasie. Poza tym nie przesadzajmy- 20 pozycji za około 50zł? Tylko kupowac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *