Jak kupić dobry pierścionek zaręczynowy, nie znając rozmiaru partnerki?

Idealny pierścionek zaręczynowy powinien idealnie pasować na palec twojej ukochanej. W jaki sposób masz to jednak sprawdzić, skoro nie możesz zabrać partnerki na zakupy albo po prostu nie chcesz tego robić, bo wolisz, by oświadczyny były dla niej totalnym zaskoczeniem? Na szczęście istnieje wiele sposobów na sprawdzenie rozmiaru palca bez wiedzy jego „właściciela”. Oto te najskuteczniejsze i zarazem najsprytniejsze. Któryś z nich na pewno uda ci się efektywnie wykorzystać.

Przede wszystkim spróbuj porozmawiać z osobami, które są blisko związane z twoją partnerką. Możesz zgłosić się po prostu do jej mamy, siostry czy najlepszej przyjaciółki. Wybierz jednak taką osobę, której w stu procentach zaufasz i gdy powiesz jej o oświadczynach, ona nie zdradzi później powierzonej jej tajemnicy. Kobiety potrafią wyciągać z innych kobiet dosłownie wszystkie potrzebne im informacje. Jeżeli więc zgłosisz się do którejś z wymienionych wcześniej osób, możesz być pewien, że ona na pewno we wszystkim ci pomoże, a ty już niczym nie będziesz musiał się przejmować.

Nieco mniej subtelnym, ale często równie skutecznym sposobem są wspólne zakupy. Możesz po prostu zabrać swoją ukochaną do jubilera. Oczywiście nie możesz jej wtedy poprosić o to, by przymierzyła ona jakiś pierścionek zaręczynowy, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, abyś nieco ją okłamał i udawał, że chcesz jej kupić np. klasyczną srebrną obrączkę na urodziny. Twoja dziewczyna przymierzy wtedy różne modele biżuterii. Ty musisz tylko zapamiętać, jaki rozmiar idealnie na nią pasował.

Mimo wszystko najlepszym pomysłem na dyskretne określenie właściwego rozmiaru będzie oparcie się na biżuterii noszonej przez partnerkę. Twoja dziewczyna na pewno ma jakieś swoje ulubione pierścionki, które idealnie na nią pasują. Możesz więc je podebrać, a następnie przerysować, by w ten sposób ustalić, jaki rozmiar powinien mieć pierścionek zaręczynowy. Z przygotowanym szkicem udaj się do zakładu jubilerskiego. Pracujące w nim osoby na podstawie pobranego obwodu pierścionka pomogą ci w określeniu właściwego rozmiaru palca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *